Hakkımızda

TERRAZZO ZEMİNHakkımızda

 

Firmamız İnnova Polimer A.Ş , 2008 yılında İstanbul Kurtköy sanayi sitesinde kurulmuştur. Faaliyet alanı likit su izolasyonu sistemleri , zemin kaplama uygulamalarında kullanılan epoksi, akrilik zemin kaplaması, poliüretan zemin kaplama sistemleri ve parke kimyasalları sistemlerinde kullanılan yapıştırıcılar, cilalar, dolgular, tinerler v.b gibi tüm kimyasalları profesyonel ekibi ve başarılı üretim kapasitesi ile yaklaşık 15 yıl deneyimli tecrübemizle yenilikçi iş ortağınız olmayı hedef edinmiştir.

Uygulamalarınızı Farklılaştıran Yenilikler 

Pazar sürekli değişirken, sizlerin uygulama ihtiyaçlarınız da sürekli olarak değişiyor. Deneyimli ve yenilikçi bir çözüm ortağınız, uygulamalarınızı farklılaştırma ve zenginleştirmede sizlere yardım edebilir ve pazar trendlerinin ilerisine götürebilir.

İnnova Polimer A.Ş , pazar gelişimini takip ederek pek çok yeniliği gerçeğe dönüştürür. Bu yeni yaratımlar, mevcut sektörde kullanılacak olan yeni ürünler şeklinde olabileceği gibi yeni sanayilerde hedeflenen yeni uygulamalar yoluyla da olabilir. Ayrıca Innova Polimer A.ş tarafından yaratılan ekstra değer,müşterilerin piyasadaki rakiplerine karşı hem teknolojik hem de performans açısından rekabet üstünlüğü elde etmelerini sağlar.

İnnova Polimer A.Ş , olarak, parke kimyasallarından, zemin kaplamaları ve su izolasyonuna kadar her türlü ihtiyacınızı karşılayacak ürünleri, uygulamalarınıza değer ve performans sürekliliği kazandıracak şekilde devamlı olarak geliştirmekteyiz. Aşağıda belirtilen ana nedenlerle, yeni ürün ve uygulamalarda odaklanıyoruz

    • Çevresel etkileri azaltan, etik değerlere saygılı çözümler
    • Müşteriye özel çözümler
    • Geliştirilmiş performans ve dayanıklılık
    • Ham madde maliyetlerinizi düşürmek
    • Pazarın beğenisini kazanacak  akıllı çözümler
error: Content is protected !!
%d blogcu bunu beğendi: